نظرسنجی
لطفا صبر کنید...

مکان شما: شهرداری تکاب » اسلایدر اصلی » خبرها » عمران » بازدید رئیس شورای شهر از فعالیتهای شهرداری در آستانه فرا رسیدن سال جدید

بازدید رئیس شورای شهر از فعالیتهای شهرداری در آستانه فرا رسیدن سال جدید

897 بازدید
IMG_1093

ابوالحسن فتاحی رئیس شورای شهر ضمن تبریک فرا رسیدن روز میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن گفت: عواملین اجرایی شهرداری با نظارت شورای شهر در آستانه سال جدید کارهای عمرانی اعم از آسفالت ریزی و لکه گیری خیابانهای اصلی، توسعه فضای سبز، زیباسازی سطح شهر اعم از گلکاری،بازسازی تابلوهای ورودی شهر و …. را آغاز کردند.

ابوالحسن فتاحی با اشاره به ۱۵ اسفند روز ملی درختکاری گفت: در کشور ما روز درختکاری در ۱۵ اسفند هر سال برگزار می شود و مسئولین ادارات ذیربط و مردم با حضور در پارک ها، جنگل ها و اقصی نقاط شهر اقدام به کاشت نهال های جوان می کنند. ایرانی ها هر سال با کاشت درخت به استقبال سال نو رفته و در واقع با این کار نمادین در آستانه بهار زندگی را به زمین باز می گردانند.

رئیس شورای شهر تکاب با بیان  اینکه در آستانه سال ۹۷ قرار گرفته ایم و شهرستان تکاب بعنوان یک شهر توریستی و فرهنگی و هنری و میزبان مهمانان زیادی از تمام نقاط کشور می باشد گفت: مجموعه پر توان شهرداری تلاش خواهد کرد در بخش های مختلف اعم از لکه گیری خیابانهای سطح شهر و توجه به زیباسازی سطح شهر به استقبال مهمانان نوروزی بروند.

وی در پایان با تشکر از اعضای شورای شهر و سرپرست شهرداری مهندس قهرمانی خاطر نشان کرد: عوامل زحمت کش شهرداری با کمترین امکانات و حقوق و مزایا شبانه روز در ارائه خدمت به مردم در بخش های مختلف در تلاش هستند.

وی اضافه کرد: با همت اعضای شورای شهر امسال بودجه ایی که جهت توسعه سطح شهر مصوب شده بالای ۱۴ میلیارد بوده و مطمئنا با شروع فعالیت شهردار منتخب و با مشارکت مردم توسعه شهر در بخش های مختلف شتاب خواهد گرفت.

IMG_1079 IMG_1093 IMG_1108 IMG_1127

یک دیدگاه

افراد آنلاین: 0      کل بازدیدها: 168413

Close اطلاعات تماس: آذربایجان غربی، تکاب، خیابان کشاورز، کانون آگهی و تبلیغاتی فطرس
09148838465 فتاحی